Upozornění pro cestující


Upozornění pro cestující linky č.50

Z důvodu úprav chodníků a s tím spojeného záboru komunikací,  nebude možné od pondělí 23.10.2017 od 8,40 hod do odvolání, předpoklad do 03.11.2017, obsluhovat zastávku Planá nad Lužnicí Za mostem. Nejbližší zastávky Planá nad Lužnicí U řadovek a Planá nad Lužnicí náměstí.

Za vzniklé komplikace se omlouváme.

Uzavírka železničního přejezdu Měšice Průhon

Na základě žádosti a vydaného rozhodnutí Odboru dopravy MěÚ Tábor nebude z důvodu opravy železničního přejezdu možné projíždět ulicí Průhon v Měšicích.

Spoje linky č.30 obsluhované velkými autobusy a jedoucími do a ze Zárybničné Lhoty pojedou po stanovené objížďkové trase. Neobslouží zastávky Měšice Požární útvar (nejbližší zastávka Chýnovská) a Měšice náměstí (náhradní zastávka Měšice Průhon - zastávka linkové dopravy).

Zůstanou zachovány spoje linky č. 30, které končí a vyjíždějí ze zastávky Měšice točna a večerní spoje po 19 hodině, obsluhované malými autobusy.

Pro zastávky Měšice náměstí a Měšice Požární útvar je stanoven Objížďkový jízdní řád linky č. 31 mezi zastávkami Měšice náměstí - Autobusové nádraží (viz PDF).

Objížďkový jízdní řád linky č.31 po dobu uzavírky železničního přejezdu Měšice Průhon ZDE.

Změny v jízdních řádech od 03.09.2017

Na lince č. 10 zrušeny v pracovních dnech spoje v 7,25 ze zastávky Sídliště Nad Lužnicí střed do Nemocnice hlavní vchod a v 7,44 ze zastávky Nemocnice hlavní vchod do Sídliště Nad Lužnicí střed.

Na lince č. 20 nově prodloužen spoj ve 22,40 ze zastávky Autobusové nádraží až do zastávky Stoklasná Lhota.

Na lince č. 60 od 4. 9. 2017 přidány nové zastávky Čelkovice U Lázní, Čelkovice U Lípy náves a Čelkovice U Zahrad bytovka

Upozornění pro cestující

Od soboty 19.8.2017 je zprovozněn Švehlův most. Končí odklon linky č. 30 přes Čelkovice a je vrácena na původní trasu přes Švehlův most.

SMS a SEJF jízdenky

Od 1. 9. 2015 je možné zakoupit jízdenku pomocí SMS nebo aplikace SEJF. Více informací zde.

Upozornění na ukončení platnosti některých jízdenek MHD

Zadní stranaS platností od 1. ledna 2014 skončila platnost jednotlivých jízdenek, které nemají na rubové straně uveden rok vydání (viz. obrázek – VZOR 2013). Jedná se o jízdenky v hodnotách od 3,- Kč  do hodnoty 15,- Kč vydávané do začátku roku 2012 a dále jízdenky s platností 24 hodin a 7 dnů (168 hodin). Od roku 2012 je již rok vydání na zadní straně jízdenek uváděn.

Prosíme cestující, pokud najdou ještě jízdenky bez uvedení roku vydání na rubové straně, aby je již nepoužívali, jinak se dostanou do rozporu s Tarifními a Přepravními podmínkami.

Děkujeme za pochopení.