Upozornění pro cestující


UPOZORNĚNÍ PRO CESTUJÍCÍ

Po dobu úplné uzavírky komunikace z důvodu prací na stavbě „Modernizace části silnice č. II/137 v ulici Na Parkánech“ bude omezen provoz autobusových linek vedených touto ulicí. Předpokládaný termín uzavírky je od pondělí 16.9. (8,00 hod) do 29.9.2019. Podle situace může být toto upozornění aktualizováno.
 
Zastávky Poliklinika a Křižíkovo náměstí nebudou obsluhovány linkami 30, 31 z důvodu uzavírky ulice Na Parkánech. Nejbližší zastávka Autobusové nádraží.
Zastávka Na Parkánech nebude obsluhována z důvodu úplné uzavírky. Náhradní zastávka Lužnická U Mostu. Nejbližší zastávka Autobusové nádraží.
Zastávka Kotnov nebude linkami 30 a 31 obsluhována z důvodu úplné uzavírky. Náhradní zastávka Lužnická U Mostu. Nejbližší zastávky Švehlův most (směr Autobusové nádraží), Bechyňská Pajedla (směr Větrovy).
Zastávka Švehlův most, směr Horky, nebude linku 30 obsluhována z důvodu úplné uzavírky ulice Na Parkánech. Náhradní zastávka Lužnická U Mostu. Nejbližší zastávka Bechyňská Pajedla.
 
Změna provozu linky č. 30 z důvodu uzavírky ulice Na Parkánech. Linka č. 30 nebude obsluhovat zastávky Poliklinika, Křižíkovo náměstí a Na Parkánech, Kotnov a Švehlův most (pouze ve směru na Větrovy). Nejbližší zastávky Autobusové nádraží, Švehlův most (ve směru na AN) a Bechyňská Pajedla (směr Horky – Větrovy). Náhradní zastávka Lužnická U Mostu (pro oba směry) a Údolní (pro směr na AN)..
Trasa směr Větrovy: Ze zastávky Autobusové nádraží dále do zastávky Lužnická U Mostu, Bechyňská
Trasa směr Měšice: Ze zastávky Švehlův most do zastávky Lužnická U Mostu, Údolní do zastávky Autobusové nádraží a dále po trase.
 
Ve dnech školního vyučování bude mimořádně po dobu uzavírky ulice Na Parkánech spoj ze zastávky Měšice točna (7,24 hod) do zastávky Větrovy (7,43 hod) obsluhovat zastávku Autobusové nádraží (7,31), aby byl umožněn přestup na ostatní linky MHD.
Školní spoj, který je obsluhován MidiBusem, a vyjíždí ze zastávky Radimovice u Želče v 7,17 hod bude veden po původní trase přes zastávky Kotnov, Křižíkovo náměstí a Polikliniku na Autobusové nádraží.
S platností od úterý 17.9.2019 bude zaveden mimořádný školní spoj linky č. 60 v úseku Autobusové nádraží (7,36 hod), Žižkovo náměstí (7,44 hod).
 
Linka č. 31
Spoj č.4 bude veden opačně ze zastávky Švehlův most (5,14 hod – náhradní zastávka za Bechyňská Pajedla), Lužnická U Mostu (5,15 hod), Lužnická U Jezu (5,16 hod), Lužnická U Přibíků (5,17 hod), Údolní (5,19 hod) do zastávky Autobusové nádraží (5,22 hod). Vynechá zastávky Kotnov, Křižíkovo náměstí, Poliklinika.
 
Pro linky č. 60 a 61 bude při realizaci 1. etapy (16. až 19.9.) a 3. etapy (25. až 29.9.) provoz zachován v plném rozsahu. Při realizaci 2. etapy stavby 20. až 24.9. bude provoz zachován s následujícím omezením: Nebude obsluhována zastávka U Střelnice směrem Čelkovice, Lužnická U Přibíků. Nejbližší zastávky – U Střelnice (směr na Žižkovo náměstí) a Žižkovo náměstí. Autobusy pojedou ze zastávky Žižkovo náměstí po stanovené objízdné trase přímo do zastávky Kotnov.
 
Linka č. 10
Spoj č. 2 směr Sídliště Nad Lužnicí střed neobslouží zastávku Poliklinika a bude po celou dobu uzavírky začínat v zastávce Autobusové nádraží v 5,22 hod
 
Linka č. 14
Spoj č. 41 směr Sezimovo Ústí bude z důvodu zachování návaznosti školních spojů linek 30 a 14 v zastávce Údolní uspíšen o 4 minuty na 7,31 hod a ze zastávky Na Kopečku na 7,36 hod. 
 
Po dobu uzavírky ulice Na Parkánech může vlivem uzavírky a určené objízdné trasy docházet k opoždění spojů.
 
Děkujeme za pochopení
Odbor dopravy MěÚ Tábor a divize AD-MHD, COMETT Plus, spol.

SMS a SEJF jízdenky

Od 1. 9. 2015 je možné zakoupit jízdenku pomocí SMS nebo aplikace SEJF. Více informací zde.

Upozornění na ukončení platnosti některých jízdenek MHD

Zadní stranaS platností od 1. ledna 2014 skončila platnost jednotlivých jízdenek, které nemají na rubové straně uveden rok vydání (viz. obrázek – VZOR 2013). Jedná se o jízdenky v hodnotách od 3,- Kč  do hodnoty 15,- Kč vydávané do začátku roku 2012 a dále jízdenky s platností 24 hodin a 7 dnů (168 hodin). Od roku 2012 je již rok vydání na zadní straně jízdenek uváděn.

Prosíme cestující, pokud najdou ještě jízdenky bez uvedení roku vydání na rubové straně, aby je již nepoužívali, jinak se dostanou do rozporu s Tarifními a Přepravními podmínkami.

Děkujeme za pochopení.