Platnost: |
platí od 10.12.2023 |
informace: 381256366 |
20 |
|
COMETT PLUS, spol. s r.o., Chýnovská 2115, Tábor 39002, mhd@comettplus.cz |
Linka: |
395020 |
Zastávka: |
Čekanice žel. přejezd |
|
|
pásmo |
minut. vzdál. |
minut. vzdál. |
|
|
|
C |
|
|
Stoklasná Lhota |
Pracovní dny |
Soboty |
Neděle a svátky |
Pracovní dny - omezení dopravy MHD |
V |
B |
0 |
0 |
Čekanice žel. přejezd |
Hod |
minuty |
minuty |
minuty |
od 1. července do 30. srpna |
V |
B |
2 |
2 |
Čekanice rozcestí |
0 |
|
|
|
|
V |
B |
4 |
4 |
Čekanice Na
Vyhlídce |
1 |
|
|
|
|
V |
A,B |
6
|
I |
Čekanice V Dolinách |
2 |
|
|
|
|
V |
A |
7
|
I |
Blanické předměstí |
3 |
|
|
|
|
V |
A |
I |
5 |
Stránského |
4 |
|
|
|
|
V |
A |
I |
6 |
Na Kouřimově |
5 |
08 F51 |
08 |
|
08 F51 |
V |
A |
I |
7 |
Vodňanského |
6 |
|
53 |
53 |
|
V |
A |
9 |
9 |
Autobusové nádraží |
7 |
08 |
|
|
08 |
V |
A |
11 |
11 |
Poliklinika |
8 |
D08 |
|
|
D08 |
V |
A |
13 |
13 |
U
Reálky |
9 |
|
48 |
48 |
|
V |
A |
14 |
14 |
Nový ráj |
10 |
38 |
|
|
38 |
V |
A |
15 |
15 |
Náchodské sídliště |
11 |
|
|
|
|
V |
B |
17 |
17 |
Náchod |
12 |
38 |
43 |
43 |
38 |
V |
B |
18 |
18 |
Náchod točna |
13 |
38 |
|
|
38 |
| |
jízdné 16,- Kč |
platí 10 minut |
jízdné 20,- Kč |
platí 20 minut |
jízdné 24,- Kč |
platí 60 minut |
|
|
|
14 |
31 |
|
|
31 |
15 |
28 |
38 |
38 |
28 |
16 |
D51 |
|
|
D51 |
17 |
D33 |
|
|
D33 |
18 |
51 |
43 |
43 |
51 |
19 |
|
|
|
|
20 |
38 |
|
D18 |
38 |
21 |
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
23 |
|
|
|
|
|
Vysvětlivky: |
Není-li uvedeno jinak, jede linka 20 přes Blanické předměstí
F - nejede přes Blanické předměstí
D - jede jen k AN
všechny spoje jede nízkopodlažní vůz
POZOR - zastávka Čekanice V Dolinách, Na Kouřimově, Vodňanského, Nový Ráj je na znamení
-
|
|
|
|