Dne 29.3.2007 byla uvedena do provozu nová čerpací stanice na zemní plyn (CNG).Stojany umožnující plnění plynem jsou umístěny v areálu čerpací stanice společnosti COMETT PLUS, spol. s.r.o. a jsou volně přístupné veřejnosti. Stojany slouží k plnění osobních i nákladních automobilů a autobusů.Otevření se zůčastnil poradce ministra - Ministerstvo životního prostředí Mgr. Aleš Kuták, generální ředitel COMETT PLUS, spol. s.r.o. Ing. Zdeněk Tuček, starostka Tábora Ing. Hana Randová, Mistopředseda představenstva E-ON Energie, a.s. Ing. Radek Lucký, vedoucí kompetenčního centra E-ON Energie, a.s. Mgr. Jiří Šimek a předseda představenstva Bonett Bohemia, a.s. Ing. Václav Holovčák. Po předvedení plnění na kloubovém autobusu 2C7 86-14 značky Citelis byli účastníci dopraveni tímto autobusem do Hotelu Dvořák, kde se konala tisková konference.
Zveřejněno: 29.3.2007V roce 2006 byl do provozu uveden první autobus na zemní plyn v České republice značky Citelis. Jeho nákup byl financován z prostředků Evropské Unie a měst Tábor, Sezimovo Ústí II a Planá nad. Lužnící.
Zveřejněno: 1.1.2006