Platnost: |
platí od 10.12.2023 |
informace: 381256366 |
30 |
|
COMETT PLUS, spol. s r.o., Chýnovská 2115, Tábor 39002, mhd@comettplus.cz |
Linka: |
395030 |
Zastávka: |
Slapy |
|
|
pásmo |
minut.
vzdál. |
minut.
vzdál. |
|
|
|
C |
0 |
0 |
|
Pracovní dny |
Soboty |
Neděle a svátky |
Pracovní dny - omezení dopravy MHD |
V |
C |
0 |
0 |
Slapy |
Hod |
minuty |
minuty |
minuty |
od 1. července do 30. srpna |
V |
C |
| |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
V |
C |
1 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
V |
C |
3 |
4 |
|
2 |
|
|
|
|
V |
C |
5 |
I |
|
3 |
|
|
|
|
V |
B |
8 |
7 |
Větrovy |
4 |
B59 |
|
|
B59 |
V |
B |
9 |
8 |
Horky
žel. zastávka |
5 |
|
|
|
|
V |
B |
11 |
10 |
Horky |
6 |
BKk07 |
|
|
|
V |
B |
13 |
12 |
Pintovka |
7 |
04 |
|
|
04 |
V |
A |
I |
13 |
|
8 |
DZ32 |
|
|
DZ32 |
V |
A |
I |
14 |
|
9 |
32 |
|
|
32 |
V |
A |
I |
16 |
|
10 |
|
|
|
|
V |
A |
15 |
I |
Švehlův most |
11 |
|
|
|
|
V |
A |
16 |
17 |
Kotnov |
12 |
|
|
|
|
V |
A |
17 |
18 |
Křižíkovo náměstí |
13 |
02 |
|
|
02 |
V |
A |
19 |
20 |
Poliklinika |
14 |
17 |
|
|
17 |
V |
A |
21 |
22 |
Autobusové nádraží |
15 |
17 |
|
|
17 |
V |
A |
23 |
I |
Vodňanského |
16 |
32 |
|
|
32 |
V |
A |
24 |
I |
Na Kouřimově |
17 |
|
|
|
|
V |
A |
25 |
I |
Zavadilská |
18 |
DZ57 |
|
|
DZ57 |
V |
A |
26 |
I |
Tapa |
19 |
|
|
|
|
V |
A |
27 |
I |
Chýnovská |
20 |
|
|
|
|
V |
B |
28 |
I |
Měšice Požární útvar |
21 |
|
|
|
|
V |
B |
29 |
I |
Měšice náměstí |
22 |
|
|
|
|
V |
B |
31 |
I |
Měšice V Zástavech |
23 |
|
|
|
|
|
V |
C |
33 |
I |
Camping Knížecí rybník |
|
Vysvětlivky: |
D - jede jen k AN
K - jede přes Čelkovice, končí na AN
B - nezajíždí do Radimovice u Želče
k - jede pouze ve dnech školního vyučování
Z - z AN navazuje spoj do Zárybničné Lhoty
všechny spoje jede nízkopodlažní vůz
POZOR - zastávka Radimovice u Želče rozcestí je NA ZNAMENÍ POZOR - zastávka Vodňanského a Na Kouřimově je NA ZNAMENÍ
-
|
|
|
|
|
V |
C |
35 |
I |
Zárybničná Lhota |
|
|
jízdné 16,- Kč |
platí 10 minut |
jízdné 20,- Kč |
platí 20 minut |
jízdné 24,- Kč |
platí 60 minut |
|
|
|
|