Platnost: |
platí od 10.12.2023 |
informace: 381256366 |
13 |
|
COMETT PLUS, spol. s r.o.,
Chýnovská 2115, Tábor 39002, mhd@comettplus.cz |
Linka: |
395013 |
Zastávka: |
Klokoty |
|
|
pásmo |
minut. vzdál. |
minut. vzdál. |
|
|
|
A |
|
|
Klokoty
točna |
Pracovní
dny |
Soboty |
Neděle a svátky |
Pracovní dny
- omezení dopravy MHD |
V |
A |
0 |
0 |
Klokoty |
Hod |
minuty |
minuty |
minuty |
od 1. července do 30. srpna |
V |
A |
2 |
2 |
Nemocnice |
0 |
|
|
E01 |
|
V |
A |
4 |
4 |
Písecké
rozcestí |
1 |
|
|
|
|
V |
A |
6 |
6 |
Křižíkovo
náměstí |
2 |
|
21 |
21 |
|
V |
A |
8 |
8 |
Poliklinika |
3 |
46 |
|
|
46 |
V |
A |
10 |
10 |
Autobusové
nádraží |
4 |
B41 |
|
|
B41 |
V |
A |
12 |
12 |
Černé
mosty |
5 |
31 51 |
11 46 |
11 46 |
31 51 |
V |
A |
14 |
14 |
Na
Kopečku |
6 |
D21 F56 |
51 |
51 |
26 56 |
V |
A,B |
15 |
15 |
Nový
hřbitov |
7 |
|
E36 |
E36 |
|
V |
B |
18 |
18 |
Sídliště Nad
Lužnicí |
8 |
06 E56 |
16 |
16 |
06 E56 |
V |
B |
20 |
20 |
Sezimovo Ústí
I náměstí |
9 |
|
01 |
01 |
|
V |
B |
21 |
21 |
Sezimovo Ústí
I rozcestí |
10 |
E01 |
01 46 |
01 46 |
E01 |
V |
B |
23 |
23 |
Sezimovo Ústí
II, Kovosvit |
11 |
E01 |
E26 |
E26 |
E01 |
V |
B,C |
24 |
24 |
Planá n.
Lužnicí Silon |
12 |
36 |
16 E51 |
16 E51 |
36 |
V |
C |
26 |
26 |
Planá n.
Lužnicí hřbitov |
13 |
16 |
41 |
41 |
16 |
V |
C |
27 |
27 |
Planá n.
Lužnicí Madeta |
14 |
01 |
E26 56 |
E26 56 |
01 |
V |
C |
28 |
28 |
Planá n.
Lužnicí Masokomb. závod |
15 |
06 E36 |
E56 |
E56 |
01 E36 |
V |
C |
29 |
29 |
Planá n.
Lužnicí Masokomb. točna |
16 |
36 |
31 |
31 |
36 |
V |
C |
31 |
31 |
Planá n.
Lužnicí U řadovek |
17 |
21 |
E16 |
E16 |
26 |
V |
C |
32 |
32 |
Planá n.
Lužnicí náměstí |
18 |
46 |
16 |
16 |
46 |
V |
C |
|
34 |
|
19 |
31 |
E16 |
E16 |
|
V |
C |
|
35 |
|
20 |
|
01 46 |
01 46 |
|
|
|
jízdné 16,- Kč |
platí 10 minut |
jízdné 20,- Kč |
platí 20 minut |
jízdné 24,- Kč |
platí 60 minut |
|
| |
21 |
B11 |
26 |
26 |
B11 |
22 |
E06 26 |
E06 |
E06 |
E06 26 |
23 |
CE46 |
01 |
01 |
CE46 |
|
Vysvětlivky: |
B - jede až Planá n.Luž. Strkov
C - jede v pátek, nejede ve dnech pracovního klidu
D - pouze ve dnech školního vyučování zajíždí Planá n.L. Okružní, Nad Hejtmanem přes Strkov
E - jede Planá n.L. Strkov přes Planá n.L. Okružní bytovky a Planá n.L. Nad Hejtmanem Lipová alej
F - ve dnech školního vyučování zajíždí Planá n.Luž. Svit
všechny spoje jede nízkopodlažní vůz
POZOR - zastávka Nový hřbitov, Planá n.Luž. Strkovská je NA
ZNAMENÍ
-
|
| |